Aktualności ze szkół - pomoc pedagogów

Aktualności SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11
W dniach od 12.03.2020 do 08.04.2020 szkoły i przedszkola będą zamknięte z powodu epidemii koronawirusa. W okresie 9-14 kwietnia trwać będzie przerwa świąteczna w nauce.


Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Rudach 
Zajęcia dla uczniów są organizowane poprzez Internet - dziennik elektroniczny, platformę Live Webinar oraz innymi zdalnymi metodami. 
Konsultacje z nauczycielami możliwe są poprzez dziennik elektroniczny, platformę Live Webinar, w celu rozmowy telefonicznej z poszczególnymi nauczycielami proszę o kontakt telefoniczny z sekretariatem -324103024. 
Jest też możliwość kontaktu z pedagogiem szkolnym p. Darią Bobrzik-Szecówką w sprawach dotyczących nauki lub wychowawczych- telefon 538 337 782.
Sekretariat szkoły jest czynny normalnie w godzinach 8.00 - 15.00. Ze względów bezpieczeństwa w przypadku potrzeby kontaktu osobistego prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny - 32 4103024. 
W sprawach różnych można się też kontaktować z dyrektorem szkoły - Adrian Plura - tel. 605 283 758. 
Adres mailowy szkoły: szkolarudy@gmail.com

Szkoła Podstawowa im. Jana Wawrzynka w Kuźni Raciborskiej
Zajęcia dla uczniów są organizowane poprzez Internet - dziennik elektroniczny, platformy edukacyjne oraz innymi zdalnymi metodami. 
Konsultacje z nauczycielami możliwe są poprzez dziennik elektroniczny, platformy edukacyjne w celu rozmowy telefonicznej z poszczególnymi nauczycielami proszę o kontakt przez e-dziennik lub facebooka.
Jest też możliwość kontaktu z pedagogiem szkolnym p. Alicją Kołton w sprawach dotyczących nauki lub wychowawczych- przez e-dziennik, e-mail a-kolton007@o2.pl  lub telefon: 502096237
Ze względów bezpieczeństwa w przypadku potrzeby kontaktu osobistego prosimy o wcześniejszą informację do dyrektora przez e-dziennik lub telefonicznie
W sprawach różnych można się też kontaktować z dyrektorem szkoły – Kingą Apollo – przez e-dziennik, szkolnego facebooka lub tel. 506192807
Adres mailowy szkoły: sp1kuzniar@poczta.onet.pl
Share:

Popular Posts

Etykiety

Archiwum bloga

Recent Posts

Unordered List

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.
  • Aliquam tincidunt mauris eu risus.
  • Vestibulum auctor dapibus neque.

Label Cloud