VI Gminny Festiwal Piosenki Przedszkolnej „Moje miasto w słowach i w nutkach”

W piątkowe popołudnie 12 maja 2017 roku już po raz VI odbył się Gminny Festiwal Piosenki Przedszkolnej „Moje miasto w słowach  i w nutkach” organizowane przez Przedszkole Nr 2 w Kuźni Raciborskiej.

Zaproszenie do udziału w festiwalu przyjęły dzieci z 4 przedszkoli, Przedszkola Nr 1 w Kuźni Raciborskiej z Oddziałem Zamiejscowym w Turzu, Przedszkola w Rudach, Społecznego Przedszkola w Budziskach oraz Przedszkola Nr 2 w Kuźni Raciborskiej. Festiwal  połączony był z obchodami 50 - lecia nadania  praw miejskich Kuźni Raciborskiej. 
Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Miasta Kuźnia Raciborska Paweł Macha.
Na początku dzieci zaprezentowały program artystyczny, w którym wystąpiły:
Natan Szymczyk, Helena Kojder, Kamil Gąska, Hania Jankowska, Natalia Bieniewska, Emilia Kazimierczak, Mikołaj Walas-Lichota, Tomasz Szymonowicz, Magdalena Mróz, Małgorzata Pieruszka, Natalia Pruban, Emilia Metyk, Sara Janosz i Alexander Miedziak.

W konkursie festiwalowym udział wzięli:
Patrycja Bachrej i Sandra Gieroń z Przedszkola w Budziskach
Antonina Tworuszka, Monika Kozińska, Oktawia Przybyła, Dominika Paprotny, Tymon Szostak, Nadia Tomiczek, Nadia Paprotny i Alicja Szadzianiec z Przedszkola w Rudach.
Karolina Rózga, Maja Kostka i Tymon Rajchel z Przedszkola nr 1w Kuźni Raciborskiej z Oddziałem Zamiejscowym w Turzu.
Magdalena Mróz, Emilia Metyk, Helena Kojder, Julia Tomczak, Emilia Kaźmierczak, Aleksandra Strzelec, Sara Janosz, Alexander Miedziak, Natan Szymczyk, Bartek Rędziniak, Aaron Horoń i Małgorzata Tworuszka.
Jury w składzie Przewodnicząca Rady Miejskiej Sabina Chroboczek Wierzchowska (przewodnicząca jury), Zastępca Burmistrza Gabriela Tomik, Dyrektor Przedszkola w Rudach Kornelia Hoinza oraz nauczycielka przedszkola w Budziskach Jolanta Fros po przeanalizowaniu wszystkich występów ogłosiło, że wszyscy uczestnicy otrzymują pierwsze miejsce.

Share:

Popular Posts

Etykiety

Archiwum bloga

Recent Posts

Unordered List

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.
  • Aliquam tincidunt mauris eu risus.
  • Vestibulum auctor dapibus neque.

Label Cloud