Uniwersytet Trzeciego Wieku zakończył rok akademicki

Znalezione obrazy dla zapytania uniwersytet trzeciego wieku rudyW wtorkowe popołudnie swój pierwszy rok akademicki zakończył Rudzki Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Na zakończeniu stawili się praktycznie wszyscy słuchacze UTW. Od października zajęcia prowadzone były z informatyki i języka niemieckiego. Zajęcia te społecznie prowadzili : pani Gabriela Donga oraz Grzegorz Tomasiak i Paweł Kluger. Prowadzący zajęcia otrzymali podziękowania i pamiątkowe książki. Następnie słuchacze otrzymali dyplomy ukończenia roku oraz pamiątki ufundowane przez Gminę Kuźnia Raciborska. Dyplomy wręczali prowadzący zajęcia oraz Przewodniczący Stowarzyszenia UTW Roman Oberaj. 
UTW przekształcił się w Stowarzyszenie, którego Przewodniczącym został Roman Oberaj, zaś w skład Zarządu weszli : Eleonora Rams, Leokadia Chrosnik, Elżbieta Wons, Helena Rabiega.
Sołtys podziękował wszystkim za zaangażowanie najpierw w powołanie, później funkcjonowanie UTW oraz za sprawne założenie Stowarzyszenia co umożliwi im ubieganie się o różnorakie środki z samorządów terytorialnych. 
Zarząd oraz słuchacze snuli już plany na nowy rok akademicki i nie tylko. Wśród licznych pomysłów i tematów były między innymi : zajęcia sportowe, wycieczki rowerowe, zajęcia na basenie, wycieczki autokarowe oraz inne tematy. Mamy nadzieję, że większość z tych planów uda się im zrealizować. 
Wszystkim zaangażowanym w działalność Uniwersytetu Trzeciego Wieku jeszcze raz dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszym funkcjonowaniu.
Share:

Popular Posts

Etykiety

Archiwum bloga

Recent Posts

Unordered List

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.
  • Aliquam tincidunt mauris eu risus.
  • Vestibulum auctor dapibus neque.

Label Cloud