Pętla indukcyjna

Szanowni Mieszkańcy,

jest mi niezmiernie miło poinformować, że Urząd Miejski w Kuźni staje się instytucją coraz bardziej dostępną dla Wszystkich, a w szczególności dla osób niepełnosprawnych. Jednym z elementów dostępności jest wyposażenie punktu ds. obsługi mieszkańców w pętle indukcyjną dla osób niesłyszących oraz słabosłyszących.

Drugie (przenośnie) urządzenie znajduje się sekretariacie Urzędu i służyć ma Wszystkim Klientom Urzędu, którzy na co dzień mierzą się z problemami słuchu.

Pętla indukcyjna to urządzenie, które pozwala osobom niedosłyszącym swobodnie rozmawiać, pozwala lepiej słyszeć i odbierać dźwięki. Urządzenie redukuje hałas i szum.

Pętla indukcyjna to jeden z elementów wyposażenia Urzędu zakupiony w ramach projektu „Dostępny samorząd”. Również w ramach projektu wykonano pochylnię dla niepełnosprawnych. Ponadto zostaną zamontowane tabliczki z opisem poszczególnych komórek organizacyjnych Urzędu w języka Braila. Zostanie zakupiona tablica tyflograficzna uławiająca osobom niewidzącym i słabowidzącym zapoznanie się z układem Urzędu Miejskiego. Innym udogodnieniem zamontowanym w Urzędzie jest samowyzwalacz w drzwiach. O innych udogodnieniach zrealizowanych w ramach projektu poinformujemy Państwa niebawem.

Kwota dofinansowania 53.250,00 zł

 

 https://kuzniaraciborska.pl/images/2023/petla/img_1829.jpg

 

 

 

 https://kuzniaraciborska.pl/images/2023/petla/img_2008.jpg

 

 https://kuzniaraciborska.pl/images/2023/petla/img_1826.jpg

Share:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popular Posts

Etykiety

Archiwum bloga

Recent Posts

Unordered List

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.
  • Aliquam tincidunt mauris eu risus.
  • Vestibulum auctor dapibus neque.

Label Cloud