Badania ankietowe - Plan zrównoważonej mobilności miejskiej Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego

Szanowni Mieszkańcy!

Na zlecenie Związku Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego i władz naszej gminy/naszego powiatu opracowywany jest Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej Subregionu Zachodniego, który określi dalszy kierunek rozwoju systemu transportowego w naszej gminie/naszym powiecie w zgodzie z ideą zrównoważonej mobilności. W związku z powyższym, Wykonawca przeprowadza badanie telefoniczne dotyczące codziennych podróży mieszkańców. Celem badania jest poznanie Państwa oczekiwań, tak aby możliwe było zaproponowanie możliwie najkorzystniejszych działań i rozwiązań, które po realizacji przyczynią się do ułatwienia codziennych przemieszczeń w sposób najbardziej przyjazny środowisku.

Badanie jest anonimowe i potrwa około 15 minut a pytania będą dotyczyć wykonywanych przez Państwa przemieszczeń do miejsc pracy, nauki, czy innych celów, a także preferencji w zakresie rozwoju systemu transportu.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w ankiecie!

W załącznikach przekazuję także logo projektu, które może stanowić ilustrację dla tej informacji.

Jednocześnie informuję, że finalizowane są także ustalenia dotyczące planowanych konsultacji społecznych. Po ich zakończeniu zostanie Państwu przekazany komplet materiałów graficznych i informacji dotyczący terminów, miejsc i formy uczestnictwa w Fazie 1. konsultacji społecznych.

Z wyrazami szacunku,

 Wiktor Wlazły

Share:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popular Posts

Etykiety

Archiwum bloga

Recent Posts

Unordered List

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.
  • Aliquam tincidunt mauris eu risus.
  • Vestibulum auctor dapibus neque.

Label Cloud