Kiermasz w rudzkiej szkole

Powiększ obraz: Przed nami kiermasz świątecznyZa nami Kiermasz Adwentowy w rudzkiej szkole podstawowej. Jak zwykle zgromadził on mnóstwo mieszkańców Rud i okolicznych miejscowości.
Rada Pedagogiczna wraz z rodzicami i uczniami przygotowała dla przybyłych mnóstwo atrakcji. Można było zaopatrzyć się w różnorakie ozdoby świąteczne i nie tylko, można było degustować się pysznymi świątecznymi ciastami przy aromacie kawy i herbaty, wreszcie można było obejrzeć przedstawienia świąteczne w wykonaniu uczni naszej szkoły.
Dochód z kiermaszu przeznaczony został na cele charytatywne, wsparcie chorych uczniów naszej szkoły. Samorząd uczniowski przygotował również paczki świąteczne dla osób samotnych i chorych mieszkających w naszej parafii. Trzeba raz jeszcze podziękować całej naszej szkole za bezinteresowne wsparcie w okresie przedświątecznym dla osób , które tego potrzebują. Na pewno będzie to dla nich duża pomoc. Dyrektorowi wraz z Radą Pedagogiczną, rodzicami i uczniami bardzo za wsparcie dziękujemy.

zdjęcia 
Share:

Popular Posts

Etykiety

Archiwum bloga

Recent Posts

Unordered List

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.
  • Aliquam tincidunt mauris eu risus.
  • Vestibulum auctor dapibus neque.

Label Cloud