Jarmark świąteczny w szkole

Znalezione obrazy dla zapytania jarmark bożonarodzeniowyRada Rodziców, nauczyciele oraz uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Rudach serdecznie zapraszają na jarmark świąteczny, który odbędzie się w hali gimnastycznej szkoły  w niedzielę 18 grudnia 2016 r. w godzinach od 10.00 do godz. 17.00.   
Od godziny 13.45 planowane są występy artystyczne uczniów (na starej sali gimnastycznej w budynku szkoły). W czasie jarmarku będzie możliwość nabycia kartek świątecznych, stroików świątecznych oraz wiele innych ozdób przygotowanych przez uczniów oraz ich rodziców. Smaczne ciasto, aromatyczna kawa i tradycyjny grzaniec przybliżą nam atmosferę nadchodzących Świąt. Dla dzieci Rada Rodziców przygotowała smaczne kakao. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na cele charytatywne – samorząd uczniowski przygotuje paczki świąteczne dla chorych uczniów naszej szkoły oraz dla osób samotnych i chorych mieszkających w naszej parafii. Rodzice, którzy zadeklarowali chęć upieczenia ciasta, proszeni są o dostarczenie ciasta w niedzielę od godziny 9.00. W sprzedaży będzie również świąteczny numer gazetki szkolnej "Rudzik" - 51 stron w kolorze w cenie 5 zł.

Szanowni Rodzice, bardzo dziękuje wszystkim za wsparcie dzieci w przygotowanie ozdób do jarmarku, za wspólną pracę z dziećmi, z nauczycielami w szkole. Jestem przekonany, że wszystkie działania podjęte w ramach jarmarku; wspólna praca rodziców, dzieci i nauczycieli, działalność charytatywna - te wszystkie wartości są nie do przecenienia i mają niepowtarzalne znaczenie wychowawcze.  

Bardzo dziękujemy
i serdecznie zapraszamy do udziału w kiermaszu!


Program artystyczny - występy uczniów

13.45 - klasa II a w występie artystycznym o zimie 
(p. Grażyna Nosiadek),

14.00 - występ szkolnego zespołu wokalnego pod dyrekcją pana Marcina Lubosa (My też Pastuszkowie, Kolędowania nadszedł czas, Tyle kolęd, Świeć gwiazdeczko, To co dobre)

14.30 - występ artystyczny klasy II b "W świątecznym nastroju" 
(p. Barbara Kania),

14.45 - występ artystyczny klasy II c "O Śnieżynce i Mikołajach" 
(p. Martyna Górska),

15.00 - klasa III a w przedstawieniu "Świąteczne rozmowy" 
(p. Renata Paradowska) oraz występy muzyczne Zuzanny Filar z Antoniną Misztelą oraz Kamila Drożdżoka

15.45 - klasa III b w inscenizacji o Bożym Narodzeniu 
(p. Agnieszka Siedlaczek),

16.30 - Występ jasełkowy "O prawdziwym bogactwie słów kilka" (p. Magdalena Wrona) oraz występ muzyczny dzieci ze świetlicy szkolnej oraz uczennic z zespołu wokalnego prowadzonego przez panią Magdalenę Wronę
Share:

Popular Posts

Etykiety

Archiwum bloga

Recent Posts

Unordered List

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.
  • Aliquam tincidunt mauris eu risus.
  • Vestibulum auctor dapibus neque.

Label Cloud