FIFA 2017 czyli III Turniej Mikołajkowy

LKS Buk Rudy 10 grudnia po raz trzeci zorganizował Turniej Mikołajkowy FIFA 2017. Cieszył się on dużym zainteresowaniem. Wyniki i inne ciekawostki w rozwinięciu.


Na początek chcieliśmy bardzo podziękować wszystkim sponsorom wydarzenia, którzy w różny sposób pomogli nam w organizacji turnieju. Wykonaliśmy razem kawał dobrej roboty, za który jeszcze raz serdeczne dzięki! #POWERPLAY #RCSTERY #GRAWERM #LUMBERJACK #AMT #MARTEX #DAVIDSON #WIMAR #EDF #ETP 

Turniej mikołajkowy rozpoczął się od przywitania i podziękowania wszystkim sponsorom, działaczom, uczestnikom turnieju. Następnie wręczono nagrody dla najmłodszego uczestnika turnieju, którym był Remigiusz Postawka, warto zaznaczyć, że nasz mały uczestnik miał jedynie 8 lat! Prezes naszego klubu ufundował także nagrodę dla jedynej kobiety w turnieju, którą była Pani Magdalena Przybyła, gratulujemy odwagi, mamy nadzieję, że w przyszłym roku w naszej zabawie weźmie udział więcej przedstawicielek płci pięknej :) Następnie główny organizator pokrótce przypomniał zasady obowiązujące podczas gry i przedstawił wszystkie udogodnienia, które czekały tego wieczoru na kibiców i graczy. W trakcie imprezy sprzedawane były także losy, które dawały dodatkowe szanse na wylosowanie kolejnych nagród, które przygotowali dla wszystkich organizatorzy. Goście, którzy przybyli tego dnia mogli spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych, które były dostępne na specjalnie przygotowanej konsoli Xbox 360 i symulatorze ruchu Kineckt. Do dyspozycji wszystkich był także przygotowany stół do piłkarzyków, który tego wieczoru cieszył się chyba największą popularnością :). Turniej został rozegrany bez większych problemów technicznych, no może były małe opóźnienia, które jednak trzeba zawsze brać pod uwagę. Po etapie ćwierćfinałów odbyło się losowanie nagród głównych, które było głównym punktem wieczoru, na który czekali wszyscy kibice. Podczas gry zawodnikom towarzyszyły wielkie emocje, zaobserwowaliśmy nawet kilka łez, lecz dużo więcej było radości i uśmiechów na twarzach ludzi, za które serdecznie dziękujemy. Dziękujemy także za słowa otuchy i gratulacje związane z organizacją turnieju. Podsumowując mamy nadzieję, że wszystkim się podobało i że daliśmy radę, a korzystając z okazji jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim, którzy tego wieczoru byli z nami! Taka postawa naprawdę daje przysłowiowego „kopa” i pokazuje nam organizatorom, że naprawdę warto !!!


III Turniej Mikołajkowy w liczbach:

Ilość gości łącznie: około 150 osób
Ilość graczy: 64 osoby
Najmłodszy uczestnik: 8 lat 
Ilość sponsorów: 20 firm, osób prywatnych
Ilość nagród głównych: 6 nagród 
Ilość nagród w losowaniu: 30 nagród

III Turniej Mikołajkowy ranking ostateczny:
1 miejsce - Juventus Turyn (Kowol Łukasz, Kowol Krzysztof)
2 miejsce - Francja (Porąbka Dominik, Gryczka Oskar)
3 miejsce - Atlético Madryt (Wyrobek Tomasz, Polednik Dawid)

Informacja ze strony LKS Buk Rudy www.bukrudy.pl
Share:

Popular Posts

Etykiety

Archiwum bloga

Recent Posts

Unordered List

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.
  • Aliquam tincidunt mauris eu risus.
  • Vestibulum auctor dapibus neque.

Label Cloud