Informacja o naborze wniosków o dotację w ramach „Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Gminy Kuźnia Raciborska – etap II, 2018 rok"

Znalezione obrazy dla zapytania ograniczenie niskiej emisjiUWAGA: WAŻNA INFORMACJA !
Mieszkańcy Gminy Kuźnia Raciborska,
W dniach od 16 do 27 kwietnia 2018 r., będzie przeprowadzony nabór wniosków o dotację      w ramach „Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Gminy Kuźnia Raciborska – etap II, 2018 rok”,
którego celem jest zmniejszenie ilości zanieczyszczeń emitowanych do powietrza
z procesów spalania paliw stałych w budynkach stanowiących własność mieszkańców. (Uchwała Nr XLI/364/2018 Rady Miejskiej w Kuźni Raciborskiej z dnia 19 marca 2018 r. w sprawie ustalenia terminu naboru wniosków na realizację zadania w 2018 roku z zakresu ochrony powietrza, polegającego na modernizacji źródeł ciepła w budynkach mieszkalnych należących do osób fizycznych, realizowanego w ramach „Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Gminy Kuźnia Raciborska”, oraz określenia ilości modernizacji – pobierz).

 Jednocześnie zawiadamiamy, że:
1)     w bieżącym roku obowiązują wzory dokumentów (wniosek, oświadczenie o tytule prawnym do władania nieruchomością, pełnomocnictwo) udostępnione w 2017 r.. (poniżej). Druki te można również odebrać w Urzędzie Miejskim w Kuźni Raciborskiej w pokoju nr 16 (II piętro),
2)     regulamin dotacji celowej w ramach „Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Gminy Kuźnia Raciborska” nadal obowiązuje. (regulamin)  
Share:

Popular Posts

Etykiety

Archiwum bloga

Recent Posts

Unordered List

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.
  • Aliquam tincidunt mauris eu risus.
  • Vestibulum auctor dapibus neque.

Label Cloud