OGŁOSZENIE O PROGRAMIE 500+

OGŁOSZENIE O PROGRAMIE 500+
  
 


Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kuźni Raciborskiej
informuje, że od dnia 1 kwietnia br. mieszkańcy Gminy Kuźnia Raciborska mogą składać wnioski o pomoc w wychowaniu dzieci w postaci świadczenia wychowawczego w wysokości 500 zł miesięcznie na dziecko.
Wnioski można składać od 1 kwietnia 2016 r. w siedzibie Ośrodka przy ul. Powstańców 15 w Kuźni Raciborskiej od godz. 7.00 do godz. 15.00 od poniedziałku do piątku.
Ośrodek przedłuży czas pracy w dniach 1-15 kwietnia do godz.  17.00 w celu umożliwienia składania wniosków w godzinach popołudniowych.
Wnioski można złożyć osobiście w siedzibie MOPS lub przesłać za pomocą bankowości elektronicznej, platformy ePUAP, PUE ZUS oraz portalu empatia.mpips.gov.pl.
Zapraszamy do zapoznania się z informatorami programu Rodzina 500+ wydanymi przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dostępnej również na stronie internetowej MOPS www.mops-kuznia.pl  w zakładce Rodzina 500+
Wzory druków można pobrać w siedzibie MOPS lub na stronie internetowej www.mops-kuznia.pl w zakładce drukiDO POBRANIA, wniosek 500+
Informacje telefoniczne można uzyskać pod nr. tel. (32) 4191073 wew. 25
Share:

Popular Posts

Etykiety

Archiwum bloga

Recent Posts

Unordered List

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.
  • Aliquam tincidunt mauris eu risus.
  • Vestibulum auctor dapibus neque.

Label Cloud