Ważny Komunikat w sprawie powiatowego transportu publicznego!

Znalezione obrazy dla zapytania: transport publiczny logoNa spotkaniu, które odbyło się w tut. Urzędzie Miejskim w Kuźni Raciborskiej, podczas którego uczestniczyli prezesi spółek: Damian Knura – Prezes Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. (PKS Sp. z o.o.), Bogdan Gawliczek – Prezes Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. w Raciborzu (PK Sp. z o.o.), Burmistrz Miasta Kuźnia Raciborska – Paweł Macha, podjęto następujące ustalenia,
które wchodzą w życie od dnia dzisiejszego.
W związku ze zmianami w rozkładzie jazdy autobusów na trasie Racibórz – Kuźnia Raciborska, informujemy, że z dniem 2 grudnia 2019 r., bilety miesięczne zakupione w Przedsiębiorstwie Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. (PKS Sp. z o.o.) na odcinku do Placu Konstytucji oraz do przystanku Gamowska w Raciborzu, będą ważne w autobusach raciborskiej komunikacji miejskiej – Przedsiębiorstwie Komunalnym Sp. z o.o. w Raciborzu (PK Sp. z o.o.) na odcinku Racibórz Dworzec Autobusowy – Racibórz Plac Konstytucji 3  Maja oraz Racibórz Gamowska.
Przedsiębiorstwa: PKS Sp. z o.o. oraz PK Sp. z o.o. dołożą wszelkich starań, aby powstałe utrudnienia były jak najmniej odczuwalne dla pasażerów i aby uczniowie zdążyli na czas do szkół, a osoby starsze do przychodni. W razie konieczności zostanie dokonana korekta rozkładów jazdy.
Kwestia likwidacji pozostałych kursów ujętych w piątkowym skorygowanym rozkładzie jazdy jest elementem dalszych dyskusji. 
Z poważaniem
Burmistrz Miasta Kuźnia Raciborska
Share:

Popular Posts

Etykiety

Archiwum bloga

Recent Posts

Unordered List

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.
  • Aliquam tincidunt mauris eu risus.
  • Vestibulum auctor dapibus neque.

Label Cloud