Powiatowe Targi Pracy na Zamku w Raciborzu

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu wspólnie z Agencją Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości zapraszają Państwa do udziału w Powiatowych Targach Pracy które odbędą się na Zamku Piastowskim w Raciborzu przy ulicy Zamkowej 2, 29.03.2017 r. w godzinach od 12:00 do 17:00.


Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną lokalne oferty pracy, zagraniczne oferty upowszechnione w ramach sieci Eures, które zaprezentują przedstawiciele firm z Czech, Słowacji i Niemiec, oferty edukacyjne szkół policealnych i wyższych oraz instytucji szkoleniowych i wspierających przedsiębiorczość. Ponadto każdy z uczestników będzie miał możliwość skorzystania z konsultacji i porad ekspertów. 

Targi dają mozliwość nawiazania bezpośredniego kontaktu z osobami bezrobotnymi, osobami planującymi zmianę dotychczasowego zatrudnienia, jak również ze studentami, absolwentami szkół wyższych i średnich. 

Zachęcamy do zaprezentowania firmy i przedstawienia wolnych miejsc pracy 

Udział jest całkowicie bezpłatny. Wystawcom zapewniamy stoisko wystawiennicze ( stolik + krzesło) 
Zapraszając serdecznie do udziału w imprezie uprzejmie proszę o potwierdzenie Państwa uczestnictwa, które przyjmujemy do dnia 20.03.2017 r. drogą pocztową, faxem, e-mail lub telefonicznie. 

Osoba do kontaktu: Małgorzata Janiczek tel. 32 415 45 50 wew. 215

Share:

Popular Posts

Etykiety

Archiwum bloga

Recent Posts

Unordered List

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.
  • Aliquam tincidunt mauris eu risus.
  • Vestibulum auctor dapibus neque.

Label Cloud