Infokioski dla poszukujących pracę w Urzędzie Miejskim

Znalezione obrazy dla zapytania infokioskPowiatowy Urząd Pracy w Raciborzu wystąpił z wnioskiem do Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej o przyznanie dodatkowych środków rezerwy Funduszu Pracy na finansowanie systemu teleinformatycznego i technologii cyfrowych. Wniosek został rozpatrzony pozytywnie, w związku z czym tut. urząd pracy zakupił 10 sztuk Infokiosków.
Za pomocą Infokiosków osoby bezrobotne oraz poszukujące pracy będą miały możliwość  dostępu do ofert pracy publikowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu z możliwością ich wydruku.
Infokioski zostały zainstalowane  w gminach powiatu raciborskiego, w gminie Kornowac, Krzanowice, Krzyżanowice, Kuźnia Raciborska, Nędza, Pietrowice Wielkie, Rudnik oraz w Urzędzie Miasta w Raciborzu. Ponadto Infomat stanie w Starostwie Powiatowym w Raciborzu oraz w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu.

Infokioski będą pomocne dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy zamieszkałych na terenie gmin powiatu raciborskiego, które nie mają dostępu do internetu.
Infokiosk w Urzędzie Miejskim w Kuźni Raciborskiej znajduje się na paterze budynku. Osoby zainteresowane mogą przejrzeć aktualne oferty pracy i wydrukować na miejscu ofertę pracy.  

Share:

Popular Posts

Etykiety

Archiwum bloga

Recent Posts

Unordered List

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.
  • Aliquam tincidunt mauris eu risus.
  • Vestibulum auctor dapibus neque.

Label Cloud