NOCNE CZYTANIE BAJEK

W dniu 30.04.2016 zostaną zorganizowane trzy niezwykłe przejazdy na trasie Rudy-Stanica-Rudy, w czasie których będą czytane znane bajki dla najmłodszych
(pierwsze dwa przejazdy), oraz "Dobranocki dla dorosłych" Jana Kobuszewskiego (trzeci przejazd, dla osób od 16 roku życia). Oprócz bajkowej atmosfery nasi mili goście zostaną poczęstowani ciepłym napojem (kawa, herbata, czekolada na gorąco) oraz ciastem. Aby móc skorzystać z bajkowej przejażdżki należy wykupić w naszej kasie bilet oraz być ubranym w PIŻAMĘ (przejazd odbędzie się w wagonie zamkniętym, w przypadku niskich temperatur ogrzewanym. W piżamy można się przebrać w naszych nowiutkich ciepłych łazienkach). Wszelkiego typu poduszeczki, jaśki i inne przytulanki mile widziane. W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację przez formularz kontaktowy zamieszczony na naszej stronie www.kolejkarudy.pl Bardzo prosimy o wypełnienie wszystkich pól, szczególnie telefonu kontaktowego lub adresu email, oraz podanie liczby osób z podziałem na dzieci (3-18 lat) i dorosłych wraz z hasłem "nocne czytanie bajek" i godziny przejazdu którą Państwo wybieracie.

GODZINY ODJAZDU:
1800, 1930, 2100

KOSZT PRZEJAZDU:
Bilet normalny- 25zł
Bilet ulgowy- 20zł
Bilet rodzinny- 60zł (bilet rodzinny przysługuje dwóm osobom dorosłym i dwójce dzieci od 3-18 lat lub jedna osoba dorosła i trójka dzieci od 3-18 lat)Share:

Popular Posts

Etykiety

Archiwum bloga

Recent Posts

Unordered List

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.
  • Aliquam tincidunt mauris eu risus.
  • Vestibulum auctor dapibus neque.

Label Cloud