Informacja ZSO Rudy

Informacja egzaminów gimnazjalnych oraz kursów autobusu szkolnego.

Informujemy, iż w przyszłym tygodniu w dniach od poniedziałku 18 kwietnia do środy 20 kwietnia w naszej szkole będą miały miejsce egzaminy gimnazjalne dla klas trzecich gimnazjum. W związku z tym, że część nauczycieli będzie pełniła funkcje w komisjach egzaminacyjnych, poszczególne dni egzaminu są dniami wolnymi od lekcji dla następujących grup uczniów:
data
część egzaminu
dzień wolny dla:
poniedziałek
18 kwietnia
9.00 - egzamin z historii i WOS-u
11.00 - egzamin z języka polskiego
uczniów klas I i II
 gimnazjum
wtorek
19 kwietnia
9.00 - egzamin z przedmiotów przyrodniczych
11.00 - egzamin z matematyki
uczniów klas IV, V i VI
szkoły podstawowej
środa
20 kwietnia
9.00 - egzamin z j. obcego/poziom podstawowy
11.00 - egzamin z j. obcego/poziom rozszerzony
uczniów klas I, II i III
szkoły podstawowej
Autobus szkolny będzie odwoził uczniów zgodnie ze stałym planem po 6 lekcji, drugi kurs będzie przyśpieszony - autobus pojedzie po 7 lekcji (a nie po 8).
Jak co roku będzie czynna świetlica szkolna dla tych uczniów, których przyjdą w dniu wolnym od lekcji do szkoły. W związku z tym prosimy rodziców uczniów klas I-III szkoły podstawowej o wypełnienie deklaracji, którą otrzymali uczniowie i zwrot do wychowawcy lub sekretariatu w poniedziałek lub najpóźniej we wtorek. Przypominamy również, iż w czwartek 21 kwietnia od godz. 17.15 zaplanowane są indywidualne konsultacje dla rodziców. Rodziców, którzy chcą spotkać się z wychowawcą lub innym nauczycielem, zapraszamy do szkoły. Mając na uwadze, że konsultacje mają charakter indywidualny - można wcześniej umówić się telefonicznie z nauczycielem na konkretną godzinę, aby uniknąć zbędnego oczekiwania. Konsultacje w klasie III a szkoły podstawowej (p. Gabriela Michna) oraz w klasie I a gimnazjum (p. Katarzyna Lubos) odbędą się w innym terminie.
Informacja z strony ZSO Rudy.
Share:

Popular Posts

Etykiety

Archiwum bloga

Recent Posts

Unordered List

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.
  • Aliquam tincidunt mauris eu risus.
  • Vestibulum auctor dapibus neque.

Label Cloud