Podziękowania

Kończąc podsumowanie minionego roku chcę podziękować
wszystkim członkom Rady Sołeckiej oraz Radnym Rady Miejskiej za współpracę. Razem staraliśmy się reagować na potrzeby mieszkańców naszej miejscowości i w miarę możliwości je realizować. 
Dziękuję również władzom Gminy za realizację ( w miarę możliwości ) naszych wniosków i próśb.
Słowa podziękowania kieruję również w stronę naszych duszpasterzy, którzy czynnie uczestniczyli w organizowanych przez nas imprezach i akcjach i pomagali w miarę czasu i możliwości.
Osobne podziękowania kieruję do Koła Gospodyń, które w czasie całego roku pomagało w organizacji praktycznie wszystkich imprez w naszym sołectwie. Zarówno festyny, jarmarki, jak i Dzień Seniora, Wigilia, Dożynki i wiele innych. Wszystkim paniom za pracę i poświęcenie wolnego czasu raz jeszcze bardzo dziękuję.
Dziękuję również wszystkim sponsorom różnorakich imprez i akcji organizowane przez nas. 
Wreszcie dziękuję mieszkańcom Rud za pomoc, wyrozumiałość, ale i za "twórczą" krytykę. Na pewno pomoże to mi w dalszej działalności na rzecz dobra  Rud i ich mieszkańców.

Mam nadzieję, że podobnie jak w pierwszym roku mojego działania w Rudach będzie w następnych latach, a  może  jeszcze lepiej.
Raz jeszcze wszystkim wyżej wymienionym i nie tylko dziękuję Sołtys Wojciech Węglorz.

Człowiek jest wielki  nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. 
( Jan Paweł II )
Share:

Popular Posts

Etykiety

Archiwum bloga

Recent Posts

Unordered List

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.
  • Aliquam tincidunt mauris eu risus.
  • Vestibulum auctor dapibus neque.

Label Cloud