Starostwo Powiatowe w Raciborzu przywraca możliowość bezpośredniej obsługi klienta

Od poniedziałku 25 maja 2020 r. w Starostwie Powiatowym w Raciborzu przywrócona zostaje możliwość bezpośredniej obsługi klientów.


Ze względu na Państwa bezpieczeństwo oraz wygodę, prosimy jednak aby w miarę możliwości korzystać z istniejących kontaktowych kanałów teleinformatycznych.
Należy pamiętać:
1. Wciąż można kontaktować się z urzędnikami mailowo, telefonicznie oraz elektronicznie.

2. Nadal istnieje możliwość złożenia dokumentów (bez konieczności rejestracji wpływu) przez skrzynką podawczą ustawioną w wejściu do urzędu.

3. Ze względów bezpieczeństwa i ograniczoną ilość osób oczekujących, termin wizyty należy umawiać telefonicznie lub przez internetowy system rezerwacji terminów pod adresem https://rezerwacje.powiatraciborski.pl
Lista telefonów do poszczególnych Referatów dostępna jest na stronie https://www.powiatraciborski.pl/starostwo/ksiazka_teleadresowa.html

4. Do właściwego stanowiska obsługi klienci będą przyjmowani pojedynczo.

5. Pomiędzy godz. 11.30 a 12.00 będzie miała miejsce przerwa w obsłudze klientów przeznaczona na dezynfekcję.

6. Z uwagi na ochronę Państwa zdrowia obsługa będzie możliwa z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, w szczególności dotyczy to:
- zasłaniania ust i nosa,
- zdezynfekowania dłoni przy wejściu do budynku,
- utrzymania odległości 2 m między osobami przebywającymi w budynku.

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności przy ul. Gamowksiej 3 w Raciborzu nadal jest zamknięty dla bezpośredniej obsługi klienta.
Szczegółowe informacje co do jego funkcjonowania znajdują się na stronie: https://www.powiatraciborski.pl/starostwo/Powiatowy_zespol_ds_orzekania.html
Share:

Popular Posts

Etykiety

Archiwum bloga

Recent Posts

Unordered List

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.
  • Aliquam tincidunt mauris eu risus.
  • Vestibulum auctor dapibus neque.

Label Cloud