MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ SENIORA - Z BIESIADĄ PRZEZ ŚWIAT "W CZESKICH KLIMATACH"

W najbliższy wtorek, tj. 1 października, Teatr "Senioralne Forte" o godz. 19:00 w MOKSiR w Kuźni Raciborskiej przedstawi program rozrywkowy z cyklu "Z BIESIADĄ PRZEZ ŚWIAT" pt. „W czeskich klimatach”.
 
Ponieważ w tym dniu przypada Międzynarodowy Dzień Seniora szczególnie gorąco zapraszamy Seniorów i zapewniamy sporą dawkę śmiechu :)
 
Prowadzący w programie wykorzystali humor czeski, zwyczaje i piękno krajobrazów. Obok tekstów literackich są również wiązanki piosenek, śpiewane w języku czeskim oraz taniec. A całość upiększają stroje i scenografia.
 
Teatr "Senioralne Forte", działający przy Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej przygotowuje programy patriotyczne, rozrywkowe i sztuki teatralne, które mają ogromny wpływ na aktywizowanie, kształcenie pamięci, rozwijanie poczucia wartości w grupie i społeczeństwie. Jest to najlepsza terapia duchowa i fizyczna, żeby nie myśleć o samotności oraz starości. Podstawą spotkań teatralnych jest współpraca, radość, zadowolenie i rozrywka.
 

ZAPRASZAMY !!!

Share:

Popular Posts

Etykiety

Archiwum bloga

Recent Posts

Unordered List

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.
  • Aliquam tincidunt mauris eu risus.
  • Vestibulum auctor dapibus neque.

Label Cloud