Odpust w lesie

Zaproszenie na Odpust na MagdalenceW niedzielę Odpust ku czci Marii Magdaleny w kaplicy "Magdalenka" w Goszyce - Las. Zapraszamy. Msza Święta odpustowa o godz. 11.00. 

W imieniu Parafii Sośnicowice zapraszamy serdecznie na odpust na Magdalence. W niedzielę 23 lipca suma odpustowa o godzinie 11:00. Kazanie wygłosi ksiądz Krzysztof Faber dyrektor radia Doxa z Opola. Procesja z Tworoga Małego wyrusza o godzinie 10:00 spod remizy OSP. Uczestnicy idą piechotą na skraj lasu gdzie wsiadają na fury. Gdyby ktoś miał ochotę wziąć udział w procesji, sugerujemy zabrać ze sobą rower.
W poniedziałek o godzinie 10:00 zapraszamy na tradycyjną mszę dziękczynna Parafii Rachowice w intencji całej Parafii oraz wszystkich przybyłych pielgrzymów i zmarłych dobrodziejów.
Do kaplicy najszybciej można się dostać piechotą lub rowerem z centrum Goszyc około 1,5 kilometra w głąb lasu. Zachęcamy do przyjazdu rowerami. Jednocześnie przypominamy, że w związku ze szkodami poczynionymi przez niedawny huragan, obowiązuje zakaz wstępu do lasu w Leśnictwach Nędza, Szymocice i Solarnia.
Zaproszenie na Odpust na Magdalence
Share:

Popular Posts

Etykiety

Archiwum bloga

Recent Posts

Unordered List

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.
  • Aliquam tincidunt mauris eu risus.
  • Vestibulum auctor dapibus neque.

Label Cloud