Buk Rudy zna rywali w klasie okręgowej

Decyzją Wydziału Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach LKS Buk Rudy znalazł się w grupie II klasy okręgowej. Jej skład wygląda następująco :LKS BUK RUDY
LKS Unia Książenice
KS Sokół Łany Wielkie
LKS Młodość Rudno
KS ROW II Rybnik
LKS Jedność 32 Przyszowice
LKS Przyszłość Ciochowice
GKS Dąb Gaszowice
KS Naprzód Rydułtowy
LKS Zameczek Czernica
LKS 1908 Nędza
KS Rymer Rybnik
MKSR Czarni Pyskowice
ŁTS Łabędy
KS 94 Rachowice
AKS Mikołów

Nowy sezon rozpocznie się 6 lub 13 sierpnia.


Regulamin rozgrywek w klasie okręgowej w sezonie 2016/17 :

1) W rozgrywkach o mistrzostwo Klasy Okręgowej biorą udział 64 drużyny podzielone na cztery grupy rozgrywkowe.

2) Drużyny, które w rozgrywkach sezonu 2016/2017 zajmą 1. miejsce w każdej z grup awansują bezpośrednio do IV ligi. W przypadku rezygnacji jednego z zespołów awans uzyska drużyna, która zajęła 2. miejsce. 

3) Drużyny, które po zakończeniu sezonu 2016/2017 zajmą w swoich grupach miejsca 14., 15. i 16. spadają do właściwych terytorialnie Podokręgów. Liczba drużyn objętych spadkiem z Klasy Okręgowej może ulec zwiększeniu o liczbę drużyn spadających z IV ligi i wyższych klas. 

4) W przypadku konieczności ograniczenia spadków dla drużyn, które zajęły w swoich grupach miejsca 14. lub 13. zostanie sporządzona dodatkowa tabela, w której kolejność zostanie ustalona na podstawie wyższej średniej arytmetycznej (dwa miejsca po przecinku) liczona stosunkiem liczby zdobytych punktów do liczby rozegranych spotkań. W przypadku równej średniej arytmetycznej dwóch lub więcej drużyn o zajętym miejscu decyduje: a) korzystniejsza różnica między zdobytymi a utraconymi bramkami we wszystkich spotkaniach całego cyklu; b) spotkanie barażowe na neutralnym boisku. 

5) Drużyny, które w rozgrywkach sezonu 2016/2017 zajmą 1. i 2. miejsce w rozgrywkach Klasy A (Podokręgi Bytom, Katowice, Racibórz, Rybnik, Sosnowiec, Tychy, Zabrze) awansują bezpośrednio do Klasy Okręgowej. 

6) W sprawach nieopisanych decyzję podejmie Wydział Gier Śl. ZPN. 
Share:

Popular Posts

Etykiety

Archiwum bloga

Recent Posts

Unordered List

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.
  • Aliquam tincidunt mauris eu risus.
  • Vestibulum auctor dapibus neque.

Label Cloud