Bezpieczne Ferie 2023

 Od 16 stycznia do 26 lutego w naszym kraju, a od najbliższego poniedziałku do 29 stycznia w województwie śląskim rozpoczynają się ferie zimowe. Podobnie jak w latach poprzednich trwają działania pod wspólną nazwą „Bezpieczne ferie 2023”. Akcja mająca na celu skoordynowanie działań służb, inspekcji, straży województwa oraz samorządów terytorialnych dla zapewnienia bezpiecznego wypoczynku dzieci i młodzieży.

Na jej potrzeby uruchomiony został telefon interwencyjny o nr 32 20-77-077, na który można zgłaszać wszelkie informacje o nieprawidłowościach w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży.

Jednocześnie na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej pod adresem internetowym: http://wypoczynek.men.gov.pl dostępna jest ogólnopolska baza zgłoszonego wypoczynku dzieci i młodzież, w której można uzyskać informacje dotyczące organizatora i miejsca wypoczynku na podległym terenie.

Dodatkowe informacje na temat Akcji „Bezpieczne ferie 2023” można uzyskań na stronie Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach, pod adresem: https://www.katowice.uw.gov.pl/aktualnosci/ruszaja-bezpieczne-ferie-2023Grafika z bałwankiem i Logiem Powiatu Raciborskiego

Share:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popular Posts

Etykiety

Archiwum bloga

Recent Posts

Unordered List

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.
  • Aliquam tincidunt mauris eu risus.
  • Vestibulum auctor dapibus neque.

Label Cloud