Kiermasz w Przedszkolu za nami

Powoli zbliża się Adwent, a wraz z nim rozpoczynają się Kiermasze Adwentowe. Jednym z pierwszych był Kiermasz w rudzkim Przedszkolu.

Grono Pedagogiczne Przedszkola wraz z rodzicami w niedzielę przygotowali mnóstwo atrakcji. Każda grupa przedszkolna przygotowała krótki występ artystyczny, a, że grup jest sześc niezapomnianych wrażeń z występów milusińskich nie brakowało. Widownia była pełna na każdym z występów i nagrodziła małych aktorów burzliwą porcją braw. Występy przedszkolaków to tylko 

> część z atrakcji. Ogromna ilość różnorakich ozdób, kart świątecznych i innych prawdziwych arcydzieł była wystawiona i każdy mógł się w nie zaopatrzyć. Nie mogło zabraknąć świątecznych wypieków przygotowanych przez rodziców i nie tylko. Był to prawdziwy raj dla nawet najbardziej wykwintnego podniebienia. 

> Wszystkim przygotowującym Kiermasz należą się wielkie słowa podziękowania. Zarówno za świąteczne specjały, jak i ozdoby i oczywiście za przygotowanie maluchów do świątecznych występów. Oczywiście nie możemy zapomnieć o przedszkolakach, którym za te aktorskie występy należą się osobne podziękowania. Następny Kiermasz w Przedszkolu już za rok, a od następnej już adwentowej niedzieli rozpoczyna się cykl kiermaszów w murach Starego Opactwa, na które w imieniu organizatorów zapraszamy.Share:

Popular Posts

Etykiety

Archiwum bloga

Recent Posts

Unordered List

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.
  • Aliquam tincidunt mauris eu risus.
  • Vestibulum auctor dapibus neque.

Label Cloud