Menu 1piątek, 19 sierpnia 2016

"Pożegnanie Lata"

Pożegnanie Lata 2016 !!!W ostatni weekend sierpnia w Kuźni Raciborskiej odbędzie się festyn rodzinny – „Pożegnanie Lata”. Impreza podobnie jak w roku poprzednim odbędzie się na Stadionie Miejskim w Kuźni Raciborskiej. Organizatorzy zadbali o wiele atrakcji - także dla najmłodszych uczestników; dmuchańce, słodka gastronomia, pokazy fitness z udziałem widzów.

Podczas dwudniowej zabawy wystąpią m.in. artyści Kuźni Kultury, Andrea Latteri oraz Freaky Boys, 17 Rano, Biegnij Grubasie, Biegnij! Przysłowiową wisienką na torcie będzie występ gościnny Libera wraz z Olą Nizio i Mateuszem Ziółko. To nie wszystko co wydarzy się w Kuźni Raciborskiej 27 i 28 sierpnia! Odbędzie się tak wyczekiwany XVIII Rodzinny Rajd Rowerowy, który w zeszłym roku nie wystartował. Zapisy na Rajd od godziny 12:00 w Biurze Zawodów na Stadionie Miejskim.
 W ostatnią niedzielę sierpnia, a zarazem w ostatnią  niedzielę wakacji odbędzie się XVIII Rodzinny Rajd Rowerowy w Kuźni Raciborskiej. Trasa przebiegać będzie  szlakiem pożaru z 1992 roku na dystansie blisko 22 kilometrów. Cykliści na przygotowanych punktach kontrolnych będą wykonywali zadania, za które otrzymają punkty. Ilość zdobytych punktów decyduje o klasyfikacji.
Każdy z uczestników otrzyma pamiątkową koszulkę, ciepły posiłek oraz napój. 

CLICK_TO_ENLARGE pozegnanie_lata_2016.jpgPożegnanie Lata 2016 !!!


CLICK_TO_ENLARGE pozegnanie_lata_2016.jpgCLICK_TO_ENLARGE pozegnanie_lata_2016.jpg
CLICK_TO_ENLARGE pozegnanie_lata_2016.jpg


CLICK_TO_ENLARGE pozegnanie_lata_2016.jpg