Menu 1















sobota, 17 czerwca 2017

XXXIV Wiosenne Biegi Przełajowe w Kuźni Raciborskiej

Znalezione obrazy dla zapytania biegi przełajowe gifW środę w Kuźni odbyła się kolejna edycja biegów przełajowych. Bardzo dobrze spisali się uczniowie z Rud wygrywając w kilku kategoriach lub plasując się na podium. Oto wyniki w poszczególnych kategoriach.


Dziewczęta rocznik 2008-2009 300m 

1. Nikola Prywa SP Budziska 
2. Oliwia Ganus ZSO Kuźnia Raciborska 
3. Natalia Panek ZSO Kuźnia Raciborska 

Chłopcy rocznik 2008-2009 300m 

1. Patryk Maciaszek ZSO Kuźnia Raciborska 
2. Kacper Marcinek ZSO Kuźnia Raciborska 
3. Adam Dzedzej ZSO Kuźnia Raciborska 

Dziewczęta rocznik 2006-2007 400m 

1. Maria Krupa ZSO Kuźnia Raciborska 
2. Emilia Kowol ZSO Kuźnia Raciborska 
3. Nicola Dubanik SP Budziska 

Chłopcy rocznik 2006-2007 600m 
1. Kacper Chromik ZSO Rudy 
2. Jędrzej Bronowski SP Budziska 
3. Józef Hallas ZSO Kuźnia Raciborska 

Dziewczęta rocznik 2004-2005 600m 

1. Nina Chrosnik ZSO Rudy 
2. Natalia Karlak SP Budziska 
3. Paulina Zięć ZSO Rudy 

Chłopcy roczniki 2004-2005 800m 

1. Tomasz Okulicki ZSO Rudy 

2. Oliver Zasadni SP Budziska 
3. Piotr Goretski SP Budziska 

Dziewczęta rocznik 2003-2003 800m 

1. Patrycja Bartkowska ZSO Kuźnia Raciborska 
2. Roksana Mikunda ZSO Kuźnia Raciborska 
3. Wiktoria Kuna ZSO Rudy 

Chłopcy rocznik 2002-2003 1200m 

1. Patryk Skrzypczak MOW Rudy 
2. Szymon Rudek ZSO Kuźnia Raciborska 
3. Dominik Pazurek ZSO Kuźnia Raciborska 

Dziewczęta rocznik 2001-2000 800m 

1. Wiktoria Miera ZSO Rudy 
2. Ewa Wróbel ZSO Kuźnia Raciborska 
3. Oliwia Złotoś ZSO Kuźnia Raciborska 

Chłopcy rocznik 2001-2000 1200m 

1. Adrian Szwedka MOW Rudy 
2. Klaudiusz Ciszek MOW Rudy 

3. Piotr Baron ZSO Kuźnia Raciborska 

Chłopcy rocznik 1999 i starsi 1200m 

1. Dawid Nazrak MOW Rudy 
2. Andrzej Grzegorek MOW Rudy 


Uczniowie poszczególnych szkół zdobywali punkty do kasyfikacjii drużynowej, a walczono o następujące puchary: 

Szkoła Podstawowa - Puchar Burmistrza Miasta 

1. ZSO Kuźnia Raciborska 107 pkt. 
2. SP Budziska 96 pkt. 
3. ZSO Rudy 70 pkt. 

Gimnazjum - Puchar Rady Miasta 

1. ZSO Kuźnia Raciborska 164 pkt 
2. MOW Rudy 44 pkt. 
3. ZSO Rudy 32 pkt 


Szkoła ponadgimnazjalna - Puchar Sekretarza SZS 

1. MOW Rudy