Menu 1wtorek, 8 sierpnia 2017

Dzień Seniora

W sobotę w wiacie biesiadnej  "Stodoła" świętowano Dzień Seniora.
Na spotkanie zaproszono ponad 100 osób z naszej miejscowości. Z zaproszonych gości udział w imprezie wzięli : Burmistrz Paweł Macha, dyrektor MOKSiR Michał Fita, radny Łukasz Ruhe oraz księża z naszej parafii : Marcin Kutek, Jan Rosiek i Gotfryd Fesser. 
Koło Gospodyń przygotowało poczęstunek dla wszystkich uczestników biesiady. Było gorące danie, kawa i swojski kołocz oraz chleb z fetym ( czytaj smalcem ). Nie zapomniano o zimnych napojach, które w upalną sobotę miały wielkie wzięcie. 
Podczas biesiady nie mogło zabraknąć dobrej muzyki. Do tańca przygrywał zespół Dynamic w nieco okrojonym składzie. Muzyka spodobała się biesiadnikom, bo do samego końca imprezy parkiet był pełny. Seniorzy pokazali, że chcą i potrafią  się bawić. 
Dziękujemy wszystkim uczestnikom  za udział i dobrą zabawę. Zespołowi Dynamic dziękujemy za to, że potrafił zabawić biesiadników i wyciągnąć ich na parkiet. Wreszcie WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla KOŁA GOSPODYŃ za przygotowanie poczęstunku,  obsługę, wystrój wiaty. Panie przez wiele godzin w piątek i sobotę pracowały aby nasi seniorzy mogli się dobrze zabawić w sobotnie popołudnie.